| KaRy a întrebat:

Hey! Nu pot sa gasesc o intrebare anonima pe TPU, iar acolo la „Cauta intrebari sau raspunsuri" chiar nu merge, am incercat.Cum o gasesc?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă ai încercat şi pe Google şi tot nimic, încearcă de pe un telefon mobil! E ultima soluţie. Baftă!

| eXtreme21 a răspuns:

Buna'!
Mai bine incerci sa scrii intrebarea anonima pe google si o sa gaseasca raspunsuri de pe TPU. Dupa ce dai cautare pe google sub cuvintele cheie(adica intrebarea pusa de tine) apare si site-ul pe care aceasta se afla si acolo trebuie sa fie www.tpu.ro
Sper ca am putut sa te ajut.

| KaRy explică:

Ms dar am incercat si asta si nimic.