| BLG a întrebat:

Bunaa:*
am pus o intrebare anonima, dar acum nu stiu cum sa o gasesc:d
ma puteti ajuta?
p. s. am cautat si la rubrica "cauta intrebari si raspunsuri", dar tot nu o gasescsad
funda:*:*

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Daca ai pus`o de curand, adica acum cateva ore sau ieri, este prea devreme sa o cauti, trebuie sa fie intai aprobata, mai caut`o maine la rubrica intrebari si raspunsuri

bafta :*

1 răspuns:
| ade_9971 a răspuns:

Poi eu zic sa o pui din nou sau cauta la ce domeniu ai pus-o dar nu prea cred ca o so gasesti