| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU exista ielele?
eu stau langa Bucuresti la 30 km
ele chiar vin noaptea e adevarat mitul asta de ele?
chiar apar imbracata in alb
si sa fie pe camp si pe fete le cheama iar pe baieti daca ii vad ii omoara?

Răspuns Câştigător
| alexvampiru a răspuns:

Totu i fals doar batman nu

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ielele? eu stau langa Bucuresti...chiar apar imbracata in alb"

tu stai cumva aproape de centură?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Ba sunt băiat, și am scris greșit, voiam să zic daca ele apar îmbrăcate în alb adică, că așa am văzut pe net, daca te ai fi gândit nu ai fi spus asemenea prostie și dacă eram fata, de ce vorbești așa?
De ce credeți toți că fetele trebuie sa stea langa centura și că ele trebuie sa facă sex hai sa avem și noi puțin respect de ele că și ele sunt oameni!
Și ai respect și de tine in primul rand!

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

" Thecriss : ele apar îmbrăcate în alb adică... de ce vorbești așa?"

tu mami, ori nu știi ce scrii ori nu știi ce citești.

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Ba frate eu ți am explicat și am pus și eu o întrebare dacă ele vin și daca exista ce tata tamtam

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca o concluzie: tu intrebi - pentru că habar nu ai - dacă există "iele" la 30 km de Bucuresti?

Corect?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Da m-am referit așa dacă pot veni și aici la mine și o întrebare ești fata sau bait

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha, și tu nu știi dacă sunt sau nu iele? (ce dreak or fi și alea, nu știu...) Pe bune?