| AndreeaPink14 a întrebat:

Vr sa imi ziceti exista ielele? sau extraterestichatterbox

4 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Eu nu cred în astea dar poate există happy pe alte planete

| GoguStrigoi a răspuns:

Da exista ambele variante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extraterstri da, Dovada:http://m.crimetime.ro/......ideo.html, iar ielele mai putin, in trecut da; http://ro.m.wikipedia.org/wiki/Iele
Funda?

| Andutza_8912 a răspuns:

Mai se spune ca ielele,au existat pe vremuri(sa zic asa),erau niste mirese moarte care au murit in ziua nunti,ele rapeau fete de maritis,pentru ca acele fete sa nu aiba parte de nunta cum nici ele nu au avut, ielele te striga noapte pe nume si daca iesi te poate rapi,eu asa am auzit,eu nu cred,desi o femeie singura pe care o cunosc i-s-a intamplat,i-a murit sotul si a venit dupa ce l-a ingropat sa o cheme afara,dar ea nu a iesit, dar a doua zi a vorbit cu preotul si a zis ca poate fi duhuri rele si sa nu iasa afara(sau poate au fost copii care au strigat-o facand o gluma proasta, iar extrateresti eu nu cred ca exista.