| littlebluebutterfly a întrebat:

La ce imi folosesc punctele pe TPU si de ce toata lumea vrea funda?

Răspuns Câştigător
| Азбука a răspuns:

Pentru ca unii pentru asta traiesc, puncte si funde, si merite TPU straight face

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tot ce trebuie să ştii despre TPU, găseşti aici: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente.
Succes.

| COD ROSU a răspuns (pentru NOname):

Irelevant

| Tsunade99 a răspuns:

Buna intrebare. Daca iei funda, iei 100 de puncte, daca strangi multe puncte, devii mai cunoscut sa zicem pe TPU, daca ajungi in rankul 100.

| Tooooo a răspuns:

Salut. pai toti vor funde ca sa aiba multe si daca ai multe o sa fi expert TPU si asa mai departe si in plus vei fi cunoscut pe TPU si la fiecare funda primesti 100 de puncte sper ca ti-am fost de folos... funda?

| anemona18ida a răspuns:

Pai daca raspunzi la 100 intrebari poti fi activ pe chat TPU

| joojoo a răspuns:

Nu stiu