| maria4320 a întrebat:

M-a rugat LostInPark sa pun o intrebare.Atat!
Bine, acum chiar ma bucur. Va dati seama ca trebuia sa inchida cineva gura nesimtitului.Nu era obsedat precum Cristi si sa bea urina din pantofi.Nu prea facea chat, cum vezi cate un carnat de 50-90 de raspunsuri pe trei pagini.
Totusi, lasand acum bucuria din suflet, asta inca poate raspunde sub: "Raspuns utilizator suspendat".
Adica, na, cum l-ati supendat? Asta e ca un film horror prost facut, in care o baba te avertizeaza sa nu deschizi cufarul fermecat, si tu ce faci?!?! exact, dai click chiar acolo.
Nu frate, impuscat....tras in teapa.
El zice asa:

"Buna admin,

Am parcurs interventiile tale din ultima perioada si am observat ca acestea contin un mod superficial de moderare, dar si irelevant. Comportamentul tau este in contradictie cu valorile pe care dorim sa le promovam pe TPU.ro(noi astia de pe urma carora mancati): respectul reciproc si libertatea de exprimare care lipseste.

Daca nu poti sa-ti stapanesti dorinta obsedant compulsiva ce tine de control, te rugam s-o manifesti in alta parte.

Astept scuzele de rigoare, si de ce nu, poate si un premiu de consolare.Substantial, am uitat sa zic asta!

Numai bine,

@LostInPark! "

Cam standard mesajul, nu? adica, parca seamana...

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Of, l-au suspendat pe pisi mic? Urâtă treabă! În loc să-i facă o statuie, ceva...

Da' de ce te-a ales pe tine? Sunt geloasă. sad

| LostInPark a răspuns (pentru NOname):

Pe tine nu te pot ruga ca te banuiesc astia de relatii sus-puse.
Lever1 e, nu stiu, on a date or something.
Parintele n-a putut. happy
Angy nu ar fi vrut.

| NOname a răspuns (pentru LostInPark):

Îmi pun relaţiile şi sus, şi jos, şi pe lateral...da' tot nu văd de ce s-ar da atâta importanţă bănuielilor ăstora.

Oricum, mulţumiri Mariei că a fost pe fază şi drăguţă, că te-am fi LostInPark de tot sau până făceam prezenţa.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru LostInPark):

Corect.Postarile tale m-au inveselit, uneori ma scoteau din pase proaste
Astia sunt gelosi pe umorul tau, nu-i bai noi sa fim sanatosi

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

"Pisi mic"? laughing Asta.i pisica de mare! Voi cere prelungirea pedepsei!

NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.facebook.com/......066903779/ cu dedicaţie :(

| UnBroken2016 a răspuns:

Se vor schimba multe chestii. Nu mai sunt vechii moderatori care mai lasau pe unii in pace, acum vor aparea mai multe conturi suspendate. Cum apar si o multime de intrebari idioate ca recomandate. Incep sa duc dorul de intrebarile numai care noname le place sa fie recomandate. thinking Ciudat stiu.