| XDarkAngel a întrebat:

Nu stiu de ce, dar nu-mi pot accesa raspunsurile castigatoare! am incercat de o mie ori am si iesit de pe site si apoi mai tarziu am intrat da tot nu mergeau, iar celalalte intrebari merg! cand dau click pe intrebare ma duce direct la prima pagina. si intrebarea exista! ce sa fac, e una dintre pb temporare de pe site cumva? uitati-va daca voi le puteti accesa pe ale mele, dau funda si vot.

2 răspunsuri:
| tusha a răspuns:

Baga-ti google chrome.la internet explorer mai da eroare dar la chrome nu da niciodata.pup

| XDarkAngel explică (pentru tusha):

Eu am Mozilla...