| ZaraZaraPerlin a întrebat:

O intrebare. V-ati citit vreodata mesaje,daca aveti,de pe profilul vostru TPU? Eu trimit mesaje,cu "ce faci",si nimeni nu le citeste! Incercati sa verificati,sa vedeti daca aveti, si apoi sa imi spuneti si mie...

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Daca nu ti se raspunde, asta nu insemna ca nu se citesc! In plus mesajele noaste nu ajung in timp real la utillizator.

Si da, eu imi citesc meajele si incerc sa si raspund!

| dannyel86 a răspuns:

Nu le citeste nimeni, sau cineva le citeste, dar nu vrea sa raspunda. Chiar daca e sectiune privata, continutul mesajelor ar trebui sa fie unul util, sa lamureasca un aspect dintr-o problema personala, ce nu poate fi discutata public. Simpla conversatie "Ce faci?" sau "Cum te simti?", "Ce mai zici?" nu ar putea da rezultatele asteptate. Pe mesaj privat poti lasa un id de Messenger sau Skype unde sa va imprieteniti si sa discutati chestii cotidiene.

| ZaraZaraPerlin explică (pentru dannyel86):

In unele cazuri. Tocmai mi-a raspuns cineva...