| anonim_4396 a întrebat:

Pe voi nu va enerveaza ca trebuie sa bifati chestiile alea dupa ce raspundeti la o intrebare?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Apeși pe "Back" - butonul de întoarcere, în stânga sus.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cu un "back" se rezolvă. Completezi chestionarul doar dacă vrei.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Pe dracu'. Eu mi-am pierdut vreo 2-3 răspunsuri fiindcă n-am completat ăla... Asta-n ultima săptămână, înainte-mi mergea figura cu "back"-ul.

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Și eu mi-am pierdut câteva răspunsuri, dar doar pentru că erau prea lungi și mi-a luat prea mult timp să le scriu, iar pagina "înghețase" (trebuia dat un refresh).

Așa că, încerc să nu uit să fac un copy înainte să trimit, mai ales în cazul răspunsurilor lungi.

GenOm, ești sigur că necompletarea chestionarului era de vină?
Mie nu mi-a făcut figuri (dăcă nu iei în considerare că s-a blocat acum de tot...).

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

La mine erau scurte. La faza cu răspunsurile lungi știu și eu că e mai bine să îți iei o măsură de siguranță. Sunt destul de sigur că din cauza asta nu mi le-a luat. Dacă alții pot evita completarea, s-ar putea să mă înșel eu. Spun doar ce mi s-a întâmplat mie.

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciudat. Ești primul de la care aud așa ceva.
Eventual, ai putea să-i anunți pe cei din staff.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da.

| KSDT a răspuns:

Nu. Le ocolesc, pur si simplu.

| anonim_4396 explică (pentru KSDT):

Cum? eu nu pot sa trec mai departe fara sa le bifez

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Apeși pe "Back" - butonul de întoarcere, în stânga sus.

| Elizabethe a răspuns:

Ba da! Pe mine ma enerveaza! Adica...De ce trebuie neaparat sa facem asta?

| 保羅 a răspuns:

Nu trebuie sa bifezi nimic trebuie sa scrii raspunsul dai raspunde si dai dores sa il public