| Neimportant a întrebat:

Pentru ce mai este nevoie de "Personalizare conţinut" când unii nici nu accesează unele categorii? Le ignoră şi singuri.

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Pentru că majoritatea userilor TPU,nu sunt destul de capabili,încât să ignore ceva şi singur. Bineînţeles, au nevoie de un buton care să facă asta in locul lor.
"Personalizare conţinut" este la fel de util ca funcţia "Ignore", pe care dacă o foloseşti devii ultimul om în ochii mei.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca pe prima pagină și la "populare" să vezi numai întrebările din categoriile de care ești interesată.
De exemplu, există anumiți utilizatori care răspund la maxim 2-3 categorii. Pentru ei această funcție cred că poate fi destul de utilă. Nu îi face să piardă timpul degeaba, citind întrebările de care nu sunt interesați și la care nu au de gând să răspundă.

| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Am observat si eu ca sunt utilizatori care gresesc categoriile. Unii o fac din nepasare, iar altii care sunt juniori poate nu observa. Dar, este destul de important sa punem categoria corecta. Asta l-ar ajuta si pe cel ce a pus intrebarea, pentru ca ar primii mai repede raspunsuri de la cei specializati intr-o anumita categorie, si pe ceilalti utilizatori, pentru ca nu s-ar mai impiedica de intrebari puse la categorio gresite. Totusi, trebuie' sa recunoastem ca nu sunt asa de multi cei ce gresesc categoria.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking