| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care vă simțiți agasați de întrebările altor useri de pe aici, de ce nu debifați optiunea de a nu mai primi notificări atunci când un user din lista voastră de prieteni pune o întrebare?
Ia uitați-vă mai bine la Setările contului, există această opțiune.

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Eu nu vad intrebarile lui ca fiind ciudate, sunt interesante si inteligente.

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai nu debifeaza ca nu vor, vor sa vada daca prietenu lor pune o intrebare, ca n-a dat add friend degeaba, a dat ca-i place ce posteaza acela, asa ca nu are interesu sa nu vada ce de fapt ii place.

| SharpEagle a răspuns:

Ti-a reprosat cineva ca pui prea multe intrebari? laughing

Apoi, e si varianta sa-i scoata de tot din lista, nu?

| TudorDD a răspuns:

Ai niște întrebări ciudate dar interesante și încă n-am înțeles ce vrei.
Sooo...
Wanna be my friend?

| Mosotti a răspuns (pentru TudorDD):

Eu nu vad intrebarile lui ca fiind ciudate, sunt interesante si inteligente.