| SuntRomânDeTreabă a întrebat:

Sal cum se da vot la un player stiu unde arata voturile dar nu stiu cum se da imi zice va rog scuze de intrebare e ciudata dar nu stiu big grin

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Sub fiecare raspuns in partea dreapta gasesti Evaluarea, click pe ea si se vor aparea optinile urmatoare: Folositor(0) Nefolositor(0) Amuzant(0) Inteligent(0) Eronat(0)

12 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Unde scrie "Galeria ascultă >>>" lângă, în partea dreaptă se află butonul "Evaluează/Raportează". Tu apăsa pe "Evaluează" http://i.imgur.com/FRjwI.png și îți vor apărea voturile dedesubt "Folositor(0) Nefolositor(0) Amuzant(0) Inteligent(0) Eronat(0)"
Apeși pe una (sau mai multe) din acele cerculețe și apoi dai pe "Evaluează" http://i.imgur.com/mWGUs.png
Ca să dai vot trebuie să fii utilizator senior, adică să ai 100 de răspunsuri postate și aprobate și cel puțin 10 zile de la activarea contului.

evenso
| evenso a răspuns:

Nu exista optiunea de a vota playlist-ul userilor.

| SuntRomânDeTreabă explică (pentru evenso):

Nu ma eu zic la user sa dau vot

| SuntRomânDeTreabă explică (pentru evenso):

Nu ma eu zic cu pot sa dau eu altui user nu sa vad ce am eu

| evenso a răspuns (pentru SuntRomânDeTreabă):

Asta ti-am explicat, tu acum de exemplu ai postat o intrebare, primesti raspunsuri si sub fiecare raspunsuri exista Evaluare in partea dreapta, vezi in imaginea de mai jos:
http://imgur.com/Rs9OO

| SuntRomânDeTreabă explică (pentru evenso):

Scuze nu intelegeam

| evenso a răspuns (pentru SuntRomânDeTreabă):

Nici o problema, conteaza ca ai inteles in final.

| SuntRomânDeTreabă explică (pentru evenso):

Poti sa imi dai un vot inteligent te rog iti dau si eu

| evenso a răspuns (pentru SuntRomânDeTreabă):

Fara sa te superi, dar eu nu dau voturi la cerere, nici eu nu cer nimic de la nimeni.

| SuntRomânDeTreabă explică (pentru evenso):

Eu ti-am dat .....bn

| evenso a răspuns (pentru SuntRomânDeTreabă):

Cand o sa intalnesc un raspuns de a ta care voi considera inteligent iti voi da cu siguranta.

| evenso a răspuns (pentru SuntRomânDeTreabă):

Sub fiecare raspuns in partea dreapta gasesti Evaluarea, click pe ea si se vor aparea optinile urmatoare: Folositor(0) Nefolositor(0) Amuzant(0) Inteligent(0) Eronat(0)

Răspuns utilizator avertizat