| Elena_Eledumitrascu_1986 a întrebat:

Salut,cum pot sa-mi sterg intrebarile si raspunsurile pe care le-am primit pe TPU?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cum şterg o întrebare sau un răspuns?
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#06

Iar răspunsurile primite nu le poţi şterge, dar ai dreptul să le raportezi, dacă încalcă vreun punct din regulament...şi anume:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#41

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri la raspunsurile tale, se afla in stanga unde scrie Logat ca...dai click pe intrebarile tale..sub fiecare intrebare este scris cu rosu Sterge, dai click, apoi iti apare un chenar si scrii de ce vrei sa stergi intrebarea si urmezi pasii asa procedezi si cu intrebarile.
O seara frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in stanga paginii unde scrie "Intrebarile mele". Atentie:intrebarea nu va fi stersa ci va ramane ca anonima.Stergerea definitiva o pot face adminii.O seara buna.

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,ca sa stergi o intrebare dai la ''intrebarile mele'' si o stergi, dar raspunsurile nu le poti sterge decat sa raportezi.