| teo530 a întrebat:

Am raspuns acum 2-3 saptamani poate chiar o luna la o intrebare si acum vreau sa gasesc raspunsul acela dar nu il gasesc. Am intrat pe raspunsurile mele si am cautat mult dar nu l-am gasit. Ce as putea face sa-l gasesc? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

Cel mai probabil acea întrebare a fost ștearsă sau răspunsul tău a fost șters de câtre un moderator.

| teo530 explică (pentru ElSueno):

Poate dar nu ar fi trebuit sa primesc o notificare ca intreabarea la care am raspuns a fost stearsa? Parca am dat si sa urmaresc intrebarea dar nu am primit nicio notificare legata de acel raspuns sau intrebare. Ma gandesc sa trimit un mesaj catre TPU poate imi vor da un link sau ceva de unde sa vad acea intrebare cu tot cu raspunsul meu si cu alte raspunsuri dinainte de a fi stearsa.

1 răspuns: