| anonim_4396 a întrebat:

Dintre cei de la Campionul Zilei, unii au pancarta asta colorata in argintiu, iar altii in auriu. De ce?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Campionii zilei primesc insigne in 3 culori diferite in functie de cate ori a fost campionul zilei:
-cea de bronz:de 1-4 ori campion al zilei
-cea de argint:de 5-9 ori campion al zilei
-cea de aur:de mai mult de 10 ori campion al zilei

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
in functie de performantele lor cu trei ranguri: bronz, argint si aur. Badge-ul de bronz este pentru cei care au castigat titlul o data, cel de argint pentru castigatorii de cinci ori ai titlului, iar cel de aur pentru utilizatorii care au avut cele mai multe raspunsuri utile de zece ori.
O zi bună!

| Iubibilăă a răspuns:

In functie de locul care il are.
Bronz, ultimul loc.
Argint, al doilea loc.
Aur, primul loc.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Depinde clasamentul la raspunsuri(1, 2 si 3)