| AndreiDeyu2004 a întrebat:

Salutari. Ma lamuriti si pe mine pentru fiecare categorie in parte? Nu vreau sa am surprize pe site. Dati-mi cateva exemple pentru fiecare categorie in parte (in afara de categoria Coronavirus).

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Sa te lamurim cu ce, ca e destul de implicit din titlu ce postezi la fiecare categorie.

| Wr3nch a răspuns:

Scrii despre jocuri la jocuri pc si online, despre de ce nu se incarca telefonul la telefonie, ce placa video sa cumperi la tehnologie, etc.

| IceRope a răspuns:

Idiocracy at it's best. Noice.