| emilia21 a întrebat:

Buna seara as vrea sa-mi dati cateva exemple de cadouri, nu stiu ce sa-i daruiesc iubitului meu pe 14 februarie, ceva care sa-l aibe toata viata si sa ramana surprins, el mi-a zis ca pentru mine are o gramada de surprize dar eu am doar una, si vreau sa fie mare! astept pareri multumesc!

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Sa faci ceva, care vroiati aman2 de ceva timp, dar nu se putea.
Sau, ii poti face o declaratie in fata unor prieteni, ceva ca sa fie surprins smug

Oricum, i`ai dat inima da, asta este cel mai important. Dimineata sa fii tu cea care il trezeste cu un Te Iubesc. :d

O poza cu voi pe care sa o aiba mereu pe noptiera, cand se trezeste daca nu esti tu, se uita la poza day dreaming

Fii alaturi de el, el de tine, este cel mai furmos dar day dreaming

Poti sa ii cumperi ceva, ca sa poarte mereu la el : o bratara cu numele tau.

Mult succes in cautarea cadoului perfect, dar sa stii sa cel mai perfect cadou pentru el, esti tu :**

9 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Paiithinking
O cina romanticA?
Iai putea cumpara un parfum, sau o inima mare pe care sa o tina in brate cand se simte singur, cand nu poti fi alaturi de el
Daca e romantic o declaratie pe un jurnal, iar restul sa il scrie el
Doar daca e romanticbig grin

O carte.
eu stiu
:X
pup
lma:*
si anunta ne ce ii cumperi
see ya

| MissD a răspuns:

Rpintre altele. scrie-i o scrisoare de dragoste:X

| latexcap93 a răspuns:

Un dildo big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii nu`s asa impresionati de chestii atat de siropoase si romantice, precum declaratii de dragoste, scrisori de dragoste si altele, poti in schimb sa-i cumperi un ceas, si ceva specific "Valentine`s Day", cum ar fi o inima cu "Te iubesc" sau o rama cu acelasi text, cu o poza cu voi doi.
Multa bafta si iubiti`va mult!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas cu pendula. Ii va aminti mereu de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti petreci seara alaturi de el.Sa-r simti foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideea cu poza imi place si mie, poti pune o poza in doi intr-o rama sau poti comanda un desen a pozei in creion, sa fie ca un tablou, tot e ceva original de fapt cred ca voi face si eu la fel si inca o inima mare mare ca pernuta caci iubeste sa cuprinda perna asa ca la figurat ma va avea alaturi mereu laughing))

| andrada222 a răspuns:

Un catel:*

| roseberry a răspuns:

Sunt mai nou pe situri de cadouri sa-i oferi iubitului un zbor cu elicopterul ( la vreo 450 lei cam asa), sigur nu va uita curand o asa experienta sau pune-i intr-un plic 2 bilete cu rezervare intr-un oras romantic ( cum e Paris, Venetia). Daca e prea costisitor si nu-ti permiti gandeste-te la hobby-urile lui si ofera-i ceva de care se poate folosi mai mult timp ( o poza cu voi doi in rama o uita pe noptiera pe cand un lucru care-i e util des ii aduce mereu aminte de tine)