| Capusoarca72 a întrebat:

Salutari. Mi-am facut o adresa de Facebook, cu o adresa de Gmail falsa, deoarece adresa de gmail reala am folosit-o la un alt cont de Facebook. Intre timp m-am logat pe un site cu adresa de Facebook, apoi am primit un mesaj, precum ca contul a fost blocat, nemaiavand acces la adresa de gmail falsa ce sanse am de recuperare?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ha, ha, credeai ca prostesti sistemul!

| danbnz a răspuns:

Zero.
Cum sa ai acces la o adresa de mail falsa?
E ilogic ce spui.
Normal ca Facebook a blocat contul.
Te durea daca iti mai faceai o adresa de mail? Doar e gratis.

| Capusoarca72 explică (pentru danbnz):

Deacord cu tine, dar am uitat sa mentionez ca-mi trebuia si un numar de telefon nou, deoarece numarul de telefon pe care-l am a mai fost folosit o data la crearea altei adrese de Facebook.

| danbnz a răspuns (pentru Capusoarca72):

La ce iti trebuie atatea conturi de Facebook?
E mai simplu sa creezi alte pagini...

| User1234567891234567 a răspuns (pentru Capusoarca72):

Păi dacă ai folosit nr de telefon nu prea te ajută, deoarece și dacă acea adresă era a ta tot nu mai aveai sanse deoarece contul tau e blocat de Facebook