| Ronnix a întrebat:

Sunteti de acord ca TPU ar trebui sa rasplateasca utilizatorii prin oferirea de frame-uri personalizate (in jurul pozei de profil) in functie de vechimea pe site?

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Și atunci, cum rămâne cu cei care si-au facut cont in urmă cu 8-10 ani, si nu au mai activat deloc pe site, insă primesc insigna fiindcă "beneficiaza" de vechime?winking
Cred că se vor supăra cei care si-au facut conturi anul trecut si sunt activi zilnic (insă nu au vechimea celorlalți, ca să fie îmcununati cu un frame).
Ar fi o idee si ce zici tu, dar ar trebui selectati după alte criterii. Și poate că, până atunci, sunt alte lucruri de rezolvat pe site care necesită prioritate...

| danbnz a răspuns:

Nu e o idee rea dar cum a zis "floresdemayo"... sunt alte treburi de rezolvat pe TPU.
In schimb as vrea sa vad un frame pentru minori.

| Ramo024 a răspuns:

O, da!

| andreea2346 a răspuns:

Da! E o idee foarte misto

| andreea2346 a răspuns:

Da, e o idee geniala!