| nicoleta01 a întrebat:

Unde caut un utilizator TPU?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/useri uite aici :D

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Sus la sectiunea "comunitatea", sus unde este si prima pagina dar dai pe comunitatea si scrii jos la nume utilizator pe cine vrei sa cauti

| oOSaritaOo a răspuns:

Intrii pe site-ul acesta http://www.tpu.ro/useri şi scrii numele utilizatorului pe care vrei să-l găseşti în căsuţa aceea albă, apoi dai căutare. :)

| AndreeaMuffin a răspuns:

Buna, am vazut mesajele tale dar din pacate nu puteam sa iti raspund. Stiu de varietatea de avantaje dar din pacate am inteles ca trebuie sa ai 16 ani ( eu am doar 14). Tot ce pot face este sa astept. Oricum compania voastra este una dintre cele mai bune, remarcandu-se prin calitatea exceptionala a produselor big grin. O zi buna happy

| nicoleta01 explică (pentru AndreeaMuffin):

Da. si doamna din echipa mea e si mai cuminte, daca totusi chiar vrei poti sa te inscrii pe numele unui parinte. te pup