| xLionel a întrebat:

Unde-i intrebarea mea de pe TPU? Am pus o intrebare acum cateva minute si acum a disparut... ce au patit astia de la TPU de tot imi sterg intrebarile?

11 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Respecta regulamentul comunitatii iar intrebarile tale nu vor mai fi raportate sau sterse.

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
fa o sesizare aici
http://www.tpu.ro/contact
doar ei te pot lamuri. poate ai incalcat regulamentul/poate dureaza sa fie verificata apoi aprobata.
O zi frumoasa sa ai:)

| BiuL a răspuns:

Ai rabadare, e posibil sa nu fi aparut inca. Nu se sterge asa una doua, ma gandesc ca nu ai postat nimic vulgar sau deplasat.

| aleahimk a răspuns:

Din moment ce aceasta intrebare ti-a aparut, inseamna ca cealalta postata inainte a avut caracter irelevant sau ai folosit un vocabular inadecvat, ceva trebuie sa fi avut de ti-a fost stearsa. Incearca sa o reformulezi si apoi o sa ti-o mai stearga nimeni.

| xLionel explică:

Daca am sous ca nu merge ceva la un joc si am specificat ce nu merge... de ce au sters-o?

| aleahimk a răspuns (pentru xLionel):

Daca ai pus si vreun link, probabil de aceea ti-a fost stearsa. Poti sa dai la sectiunea intrebarile sterse de admin si apoi sa ceri reanalizarea intrebarii.

| MineaIonutDaniel a răspuns:

Ai incarcat reguamentul

| JokerHoker a răspuns:

Sau, daca nu aicitit regulile TPU s-ar putea sa-ti steraga intrebarea.
Ex:nu ai voie cu intrebari stupide ca si cum arfi sa ma casatoresc cu x sau cu y?
Sau intrebari care sa te ajute la scoala au aceeasi soarte ca si intreberea stupida mentionata mai sus

| Radu_Diana_1997 a răspuns:

Așa mi-se întâmpla si mie.

| Radu_Diana_1997 a răspuns:

Așa mi-se întâmpla si mie crying