| zambetcolorat4ever a întrebat:

Va rog, spuneti mi si mie urgent, cum pot sterge un cont TPU?/multumesc din suflet
va rog vreau urgent

4 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Nu POSTA la ˝ Dragoste şi Sex ˝.

Chiar dacă această categorie este cea mai populată nu trebuie să postezi aici. Există CATEGORI speciale pentru fiecare întrebare. Ţi se poate SUSPENDA contul.

| zambetcolorat4ever explică (pentru Larisssaa):

Asta este ideea! vreau ca contul meu sa fie sters

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite solicitarea la CONTACT.Asemenea intrebari nu se pun la Dragoste si sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa trimiti un email celor care se ocupa cu siteul si sa le spui care este motivul pentru care vrei sa renunti la cont dc pentru ce findca
ceva de genu

uite aici :

http://www.tpu.ro/contact
sper sa te ajute