| Fatamuntilor a întrebat:

Vi se raspunde la contact?
Or fi admina in vacanta?
Sunt cel putin 5 zile LUCRATOARE de cand astept un raspuns de la ei...Stau cu ochii pe e-amail ca pe butelie rolling on the floor nici in inbox, nici in spam.Si nici problema rezolvata! Alte dati mi se raspundea cel mult a doua zi! Bine nu atat de grav,nici urgent dar am mai auzit de useri care nu li s-a poza de profil,desi au trmis la contact!
Apoi la uit la,utilizatori suspendati,nu vad useri,, admisi" acolo cam de multisor, s-o fi cumintit lumea? Greu de crezut!

Răspuns Câştigător
| ALGator a răspuns:

As fi preferat sa fie posibil un dialog cu TPU, mai ales pentru sugestii de imbunatatire a acestui concept, care la baza este cit se poate de bun.
Mi-a dat impresia ca se porneste de la ideea ca "Noi TPU nu gresim niciodata si de aceea nu avem nimic de imbunatatit. Daca ti se intampla ceva neplacut pe TPU e numai din cauza ta si pentru ca tu nu vrei altfel". Nu am mai trimis mesaje de o vreme. Am last-o balta.
Astfel de ermetism exista in organizatii care au un sef care conduce cu mina de fier. Daca e asa, si eu as face la fel daca as lucra acolo. Nimeni nu vrea sa ajunga in strada de dragul unor idealuri.
TPU ar putea fi si mai de ajutor pentru public, asa cum si-a propus de fapt. Pentru mine e un adevarat laborator sociologic.

| WithinShadows00 a răspuns (pentru ALGator):

Deci aici e un spital de trolli, someri si nebuni. Si cica n-am voie sa zic asta, desi e ceva incontestabil la ce postari sunt pe site si ce useri ca Yasmin fac legea. In loc sa se ia masuri cu cei care reprezinta un cancer pe aici sunt suspendati tot cei care vor o comunitate mai buna.

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Ne cerem scuze pentru intarzieri, este perioada de vacanta si din aceasta cauza va mai dura cateva zile sa ajungem la zi cu emailurile.

Multumim de intelegere,
Echipa TPU.ro

| Fatamuntilor explică (pentru TPU.ro):

Forte proaspete, asteptam!

| ROB3RT89 a răspuns:

Si eu ma chinui cu o poza de o saptamana, am renuntat pana la urma...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine crezi ca lucreaza in august?

| Fatamuntilor explică (pentru suntserios):

Imi faceam sperante...
Cand mi se raspundea se semna,, echipa TPU'' Si pe site site la fel.
Ma gandesc ca trebuie sa fie cineva, macar moderari care sa faca curetinie.
Vad totusi ca a aparut poza lui Robert, incepe sa se miste ceva!