| Fatamuntilor a întrebat:

Nu {prea ) obisnuesc sa urmaresc activitatea adminilor,dar...M-am uitat la utilizatori la utulizatori avertizati,am observat ca nu au mai aparut utilizatori acolo de mai bine de o luna! Pe bune? S -a cumintit lumea? Sau sunt suspendati neliminat?
Asfel nu-mi explic,,avalansa" de cuvinte triviale, culmea, in partea unor useri care sunt maturi in gandire si de regula au vechime de site!
Voi ce credeti?
Ar trebui revizuit regulamentul?
Desi multora li se,, rupe"Imediat isi fac cont nou!

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Ca un administrator să poată vedea un utilizator ce încalcă anumite reguli, aceștia trebuie să primească și alte recenzii sau evaluări de la alți utilizatori care au evaluat acel utilizator ce încălca regulile cu spam, piraterie etc. Aceștia nu pot acționa fără să primească anumite evaluări sau atenționări de la utilizatorii ce respectă regulile site-ului.

| Fatamuntilor explică (pentru FoxyM):

STIAM asta. alta era ideea!
Multumesc oricum!

| Fatamuntilor explică (pentru Fatamuntilor):

Upss mi-a disparut raspunsul anterior!