| Raluca_Francesca_2000 a întrebat:

Vreau sa știu totul despre TPU, imi ziceți va rog?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE si o sa afli aproape totul despre activitatea pe TPU.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Daca vei fi activa, vei afla cam tot ce doresti despre acest site.
Deschide acest link si te vei lamuri...
O zi buna sa ai:)

| Ineys a răspuns:

TPU este un site de socializare, unde diferite persoane, din toata Romania pun anumite intrebari, si diferite persoane din toata Romania raspund la intrebarile lor, si tot asa.
Este practice un Wikipedia mai pe intelesul tuturor, pentru ca se adreseaza in termini cunoscuti, si li se raspunde in termini cunoscuti.