| andi a întrebat:

A incercat cineva sa imbete un animal? caine sau pisica? eu am pus somnifere in mancarea gainilor cand eram mic si fara creier ( parca acum am...) si mi-am luat-o de la maik-mea, a zis ca i-am otravit gainile, dar imi placea atunci stilul lor de "gaini bete" asa le ziceam eu atunci...

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

Da, am incercat laughing

Eram micuta si mergeam des la bunica.Pe atunci, avea gaste si mereu sareau la mine. M-am enervat pe ele si le-am pus in orificiul pentru apa un pahar de vin devil. Efectul a fost vizibil.smug Gastele s-au imbatat si in loc sa ma ia pe mine la bataie, au luat gainile smug.

N-o sa uit gastele alea day dreaming

P. S De atunci bunica nu mai are gaste don't tell anyone

19 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Andi smughee hee ce sadic mai erai. i`auzi "gaina beata" laughing.iesea atunci o ciorba...numa` buna tongue

lolita
| lolita a răspuns:

Da, fumam marijuana si i-am dat si motanului meu, sa vezi ce sarea in sus de bucurielaughing avea o fata de extraterestrubig grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu nu am facut asa ceva dar sunt curioasa cum arata un animal beat laughing

| lia a răspuns:

Supeeer laughing Te rog eu frumos daca mai faci experimente de acest gen, vreau sa asist, sau cel putin sa le filmezi si sa trimiti filmatul big grin
De imbatat nu am imbatat niciodata un animal, dar...nu imi prea plac pisicile, atunci cand ajung la maturitate si matusa mea avea una, cand eram eu mica. AVEA! laughing
Am pus-o cand era ea plecata in congelatooor si am uitat de ea sad Acuma imi pare rau sad

| andi explică:

Claudya s-a nascut matura, cu inteligenta net superioara unei persoane adulte si care nu a facut niciodata o gluma deoarece nu a avut copilarie!

| andi explică:

Claudya sa nu mai intre la rubrica " amuzante" k vad k nu stie de gluma... n-are umor nu are nimic... bun...

| cristi a răspuns:

Eu i-am dat vin rosu cainelui sa bea cand eram mai mic si dupa aia mergea cam dezordonat putin si l-a luat somnu laughing

| moonY a răspuns:

Bunica'mea a aruncat fructele din visinata (bautura alcoolica preparata in casa) prin curte si au mancat gastele. le'a vazut lesinate prin curte si crezand ca sunt moarte le'a jumulit penele si le'a dus la marginea satului.
spre seara, toate gastele se intorceau, chele, acasa

| cotzobel a răspuns:

Eram acasa la prietenul meu si am imbatat cainele lui...pentru ca beam bere si el se uita asa la mine cu pofta.si i.am pus in farfuria lui putin de bere a baut si tot mai cerea(bineinteles cu priverealaughing...si l.am imbatat pana la urma. a inceput sa stranute, sa latre si mai mergea si in zig-zaglaughing. oricum faza tare e ca vreo saptamana zile nu m. o mai lasat sa intru in casa prietenului meulaughing.cand ma vedea incepea sa maraie.probabil inca mai era ametit si ma vedea friptura.ca si. a bagat dintii in piciorul meu de vreo 2 orilaughing...acum suntem prieteni si cand bem bere pleca din camerahee hee

| irynna a răspuns:

laughingce ai avut cu bietele pasari? .bine ti-a facut mamalaughing.auzi si tu ''gaini bete''laughing.nu,eu nu am facut niciodata de-astea

| GreenSky a răspuns:

Gainile... le imbatat si eulaughingerau ale bunicii...
tin minte cand eram mica le-am dat sa manance paine inmuiata in vinlaughingsa le fi vazut peste vreun sfert de ora cum mergeau tot in zig zaglaughinglaughing

| ellai a răspuns:

Eu nu am incercat, dar un prieten tuica in apa de la pasari.cica au inceput ratele sa macane si sa faca o galagie de nedescris si pe deasupra se balanganeaulaughing. as fi vrut sa vad asta tongue

| lavinia_9815 a răspuns:

Esti scump pusii happy

| lavinia_9815 a răspuns:

Esti scump pusii happy

| meioana a răspuns:

...nu am imbatat niciodata un biet animallaughing...
... un prieten de familie avea un ciobanesc...care avea o boala sa bea din pahar...si odata i-a dat sa guste oleaca de tzuica facuta de casa... dar nu a bagat limbutza pentru ca mirosea prea urat...

| CenturyChild a răspuns:

Eram la un prieten care avea un iepure si tatal prietenului era la masa si bea un pahar de vin si a sarit iepurele pe masa si pana sa apucam sa-l oprim a gustat putin vin. A fost cam un sfert de ora putin ametit da si-a revenit. Pacat ca l-au facut friptura dupa aia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaa...stiu cumlaughingla caini si pisici le ungi blana ca ele se vor linge, se vor spala cu limba. daca le torni pe gat sau le pui in apa nu vei avea succes.merita!laughing
multe "succesuri"!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut un caine imbatat cu votca. e haios tare, dar nu faceti asa ceva. miera mila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, am îmbătat o pisică cu verișoara mea la o nuntă cu ani în urmă.
I-am turnat pe gât vin și biata de ea începuse să meargă în zig-zag.
Ulterior au aflat părinții noștri și ne-au certat de isprava făcută. Eram copii.
Pa, pa.