| bucuratordemameobisnuit a întrebat:

Ce fel de hartie de xerox este folosita de catre institutii publice ale statului?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Te anunt ca "xerox" este un brand, o societate din SUA: https://ro.wikipedia.org/wiki/Xerox este atat de cunoscuta incat s-a inradacinat gresit in limbajul nostru al tuturor sintagma " ma duc sa fac copii xerox"winking

"Ce fel de hartie de xerox este folosita de catre institutii publice ale statului? "

probabil una de proasta calitate, ca sa mai ciupeasca si ei cevawinking
glumesc
ei folosesc orice fel de hartie (copiator) A4 de exemplu din comert

1 răspuns:
| Madaxo97 a răspuns:

Probabil coli xerox obișnuite

Întrebări recente