| NoNameJunior a întrebat:

Adevar sau provocare?

41 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Adevar.

| NoNameJunior explică (pentru Musique):

Este adevarat ca eu nu stiu ce sa spun acum ca e adevarat?laughing

| Musique a răspuns (pentru NoNameJunior):

Da,eu chiar rămân surprinsă.

| blueangel99 a răspuns:

Adevăr smug

| NoNameJunior explică (pentru blueangel99):

E adevarat ca inainte aveai o poza cu o coreeana?

| blueangel99 a răspuns (pentru NoNameJunior):

Da.

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Provocare happy

| NoNameJunior explică (pentru XxBalonasheeXx):

Te provoc sa pui o intrebare asa la categoria,, Stiinta si filozofie":imi place de un balonas.dar nu stiu cum sa ii spun.ma ajuta cineva?
poti spune dupa aceea ca este o provocare.sa imi dai link-ul sa vad daca ai pus-o sau nu.

| NoNameJunior explică (pentru XxBalonasheeXx):

Hi,hi.

| Gandăr a răspuns:

Adevăr.

| NoNameJunior explică (pentru Gandăr):

Este adevarat ca iti place sa stai pe categoria t/a?

| Gandăr a răspuns (pentru NoNameJunior):

Da... [majuscule]

| Downfall a răspuns:

Provocare big grin

| NoNameJunior explică (pentru Downfall):

Te provoc sa raspunzi la o intrebare asa:de unde vrei sa stiu eu?! i-a du-te in colo ca habar n-am! intreaba pe altcineva!
poti scrie la sfarsit ca a fost provocare.
sa imi dai si link-ul.

| Downfall a răspuns (pentru NoNameJunior):

Aşa am făcut, uite şi link-ul:;)
http://www.TPU.ro/......u-fundita/

| Frunziix3 a răspuns:

Provocare.

| NoNameJunior explică (pentru Frunziix3):

Te provoc sa raspunzi la o intrebare asa:nu ma intereseaza problema ta! tu stii ca eu nici nu vreau sa citesc mini povestioara ta idioata? nu ma intereseaza! du-te la mama ta sau la taica-tu si intreaba-i! si du-te de pe TPU!
dupa poti spune ca a fost o provocare.
sa imi dai si link-ul cu raspunsul tau!

| βėan a răspuns:

Provocare!

| NoNameJunior explică (pentru βėan):

Te provoc sa iti schimbi numele timp de o luna in:,,bean si-a schimbat numele in:smecher de smecher, mafiot!"
doar pentru o luna. apoi poti reveni la:,, bean".sa il schimbi ca maine ma uit la profilul tau!

| βėan a răspuns (pentru NoNameJunior):

Il schimb maine pana vineri.laughingNu suport o luna sa ma strige lumea GOGAIEEE.

| NoNameJunior explică (pentru βėan):

OK.
majuscule!

Răspuns utilizator avertizat
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimi! de ce nu si una si alta? e un inceput pentru amandouasmugsmug

| NoNameJunior explică (pentru caramela):

laughing
ok.pentru adevar:este adevarat ca tineai foarte mult la catelusa din avatarul tau?
pentru provocare:te provoc sa imi spui de ce te numesti,, caramela" pe TPU!
big grin

| caramela a răspuns (pentru NoNameJunior):

Da, l-am crescut de la 3 saptamani si l-am avut timp de 5 ani si era al 3-lea copil al meu.sad si imi zice caramela, pentru ca de mica mereu ceream bani sa imi cumpar caramele, chiar daca eu luam si altceva, bani ceream pentru caramele.:d alt ceva nu ii ziceam tatalui meu, bani pentru caramele...de acolo imi vine si numele.tongue multumita?

| NoNameJunior explică (pentru caramela):

Ce tare! da, multumita!

| Mickulash a răspuns:

Provocare big grin eh, ce zici?

| NoNameJunior explică (pentru Mickulash):

Te provoc sa pui o intrebare asa:cine imi spune si mie cat face 0+1? va rog! dau funda! eu am stat 3 ore sa ma gandesc si nu am reusit sa aflu rezultatul.
inca ceva.intrebarea sa fie pusa la,, educatie si cultura generala" si poti spune ca este o provocare.sa imi dai link-ul sa vad!

| NevăstuicăxD a răspuns:

Adevăr (prea frică pentru provocare :3).

| NoNameJunior explică (pentru NevăstuicăxD):

Este adevarat ca ai niste animale de companie?

| NevăstuicăxD a răspuns (pentru NoNameJunior):

Foarte adevărat:3

| IMC90 a răspuns:

Adevar.

| NoNameJunior explică (pentru IMC90):

Este adevarat ca iti place TPU?

| IMC90 a răspuns (pentru NoNameJunior):

Da

Oarecum tongue am gasit aici si cateva lucruri care nu-mi plac dar, intr-un fel ma asteptam la ele big grin

| Reiikó a răspuns:

Adevar

| NoNameJunior explică (pentru Reiikó):

Este adevarat ca iti plac animalele?

| Reiikó a răspuns (pentru NoNameJunior):

Daaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevar big grin

| NoNameJunior explică (pentru anonim_4396):

Este adevarat ca iubesti cateii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoNameJunior):

Daaaaaa :X