| anonim_4396 a întrebat:

Îmi place de un balonaş, dar nu ştiu cum să îi spun. Mă ajută cineva?

Răspuns Câştigător
| andrei213 a răspuns:

Pai ce e asa de greu sa imi spui?laughing

4 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Fi directă.

| Skylerx a răspuns:

Balonas. Bubu. big grin

| giorgyana99 a răspuns:

Balonas? laughinglaughing
Poi ai putea incerca prin intermediul unui prieten comun sau ai putea sa ii spui direct tu dar desigur e mai greu asa si totusi daca vrei sa incerci asa uite ce ai putea da faci:
vorbesti cu el nu conteaza pe ce subiect si in cadrul acelei discutii adaugi suptil intrebarea tie de cine iti place? si daca intreaba dar tie spui simplu si repede: Tu si de aici incelege el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde la ce te referi cand spui balonas. O sa ma duc pe "firul" nevinovat al semnificatiei si iti propun o sticla de sampanie buna, cu muuuulte bule care sa vorbeasca ele in locul tau. Si printre ele, susuri tu cate ceva. Insa ai grija sa nu te dea gata sampania si sa vorbesti prostiutze. laughing