| monymonika a întrebat:

alt comic. este realizat dupa un banc. Este in banc cu pedeapsa...

http://i.imgur.com/hlhSS.png

cine s-a gandit la prostii...10 tatal nostru si 25 de ave maria

14 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Ma scuzati, ma duc sa zic 10 tatal nostru si... ce dracu e ave maria?

| RockaruL a răspuns:

*10 tatal nostru si 25 de ave Maria*
chiar trebuie sa ma rog?

| Șâret a răspuns:

*spune 10 tatăl nostru și 25 ave maria*

| Deny1333 a răspuns:

Şi dacă zic de două ori Aleluia, merge?big grin

| MoonLight a răspuns:

"ave maria gratia plena, maria gratia plena, maria gratia plena, ave, ave dominus, dominus tecum benedicta tu in muliberibus et benedictus, et benedictus fructus ventris, ventris tui jesus ave maria.Ave Maria Mater dei ora pro nobis pecatoribus, ora, ora pro nobis, ora ora pro nobis pecatoribus, nunc et in hora motis, in hora mortis, mortis nostrae in hora motris nostrae ave maria! Amin! " x25. (sa stii ca mi-a priit bine sa o zic...eram nervoasa si m-am linistit, dar am zis-o doar 1 data:-s )

| αηηα a răspuns:

Stiam bacu`, dar...

*spune 10 tatăl nostru și 25 ave maria*

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Zici ca a vomitat un caine pe el!

| Fiction a răspuns:

Super...ma duc sa ma rog... laughing.

| nopenopenopenoope a răspuns:

Dragutlaughing BrB ma duc sa ma roglaughing

| zooooza a răspuns:

laughing super...hai ca va las...tre' sa ma pun pe zis rugaciuni

| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a răspuns:

Scrisul e naspa, in rest e super

| GGG562852 a răspuns:

AFW trebuie sa ma rog laughing
super tare

| deea07 a răspuns:

Stiu banculaughing Dar eu stiam ca fetita ii arata botoseii rozbig grin Dragut comicu' taulaughing:*

| anamaria_9685 a răspuns:

laughingdragut