| DrugFree a întrebat:

Va spun un banc, sub forma de comic : http://i.imgur.com/rQZqt.jpg

6 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

CLAR, iustinel reloaded.

| Bastet a răspuns:

Vrei sa incetezi cu mesajele:"mai fac cateva, daca e si le fac amuzante. Vrei sa le amuzante pe toate, si sa fiu si eu un bun comicar? DFar ma lasi in gasca ta?" si "de ce? te rog, te rog frumos lasa-ma ma lasi? Nu pot sa traiesc atfel, te rog! Ma lasi in gasca a,? Te rog?"

am doua din fiecare!

P. S.:unde e L3ul sa scape de tine?

| Pisicuța a răspuns:

Ce am ras.
Bancurile scrise sau desenate nu prea sunt asa amuzante cand le citesti sau le auzi.Mai amuzante sunt cand ti se intampla in viata reala.

| DrugFree explică:

Scz, in loc de prost am scris rost!

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Iar eu iti spun sa nu mai faci comicuri sub forma de comic :

http://i.imgur.com/JfVMN.png

Pe bune esti mai rau si decat mine!

| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Mama straight face lasa-te de comicuri nu-ti ies deloc eu nu inteleg bancu datorita "comicului" tau si cu explicatiile talestraight face lasa-te frate ca nu o impresionezi pe catelusa cu astawinking