NOname
| NOname a răspuns:

Simpatic pustiu'. Foarte expresiv. Îi prevăd o carieră în actorie.

| CautNume a răspuns:

L-am vazut si la tv acum un an

| GabiiHaș a răspuns (pentru CautNume):

Du-te tu chiar a fost?!

| CoquineNoire a răspuns:

Ptiu, sa fie la el acolo...pe pustiu.

| greece12 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Cata originalitate!laughing

| TƎD explică:

Ai ignore

| GabiiHaș a răspuns:

E atat de talentat incat trebuia sa vina la Romanii au talent laughing chiar daca nu e roman! ca se ducea in finala si lua locul 1 pentru ca e cel mai bun nebun. rolling on the floor frate dar mai zice si ca"with me" se mai face si de rusine. uitati-va la comentarii sa vedeti ce zic aia despre el.

| GabiiHaș a răspuns:

MAAAMA are 14, 492, 412 de vizualizari, 11, 792 dislikes si 39, 926 likes?! mai mult likes decat dislikes.ce naspa! worried

| NANANAHehh a răspuns:

Ce ciudat...se transformalaughing))

| 2810 a răspuns:

Ce chinuit e...

| GeosBIOS a răspuns:

Frodo dupa ce si-a pus pe deget pretiosul

| PrunaPătrată a răspuns:

Foarte mare! laughing am pierdut 3 minute si 49 de secunde din viata mea straight face

| TƎD explică (pentru PrunaPătrată):

Faza naspa e ca multi il plac. Si are 100 000 abonati.WTF?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un ingeras :X

| Eternitas a răspuns:

Câtă frumuseţe, câtă artă! Ar trebui să se ducă la românii au talent. laughing

| gemeni123 a răspuns:

Dupa ce ca e urat ca curu' se mai si filmeaza cum da din cap ca prostul pe melodia unei proaste. urasc oamenii astia prosti de put care se filmeaza si pun videoul cu ei pe youtube asa...ca sa-si faca publicitate.in cazul asta sunt de acord cu ACTA.doar in cazul asta