| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Am dormit bine azi noapte. Tu?

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Mai bine ca niciodata...si m-am trezit pe podea

| EVERYBODY a răspuns:

@Sărmăluțo, ce faci tu? Să știi că sunt cam agresivă de felul meu... Don't mess with me!
http://www.youtube.com/watch?v=9lALjTUlSfc

| DudaYeah a răspuns:

Eu nu sad a fost un botez in spatele casei si au dat manelele la maxim...mai bine era sfarsitu lumii decat sa ma chinuie in halul ala laughing

| Broadband a răspuns:

Io m-am culcat in casa si de dimineata m-am trezit afara in curte, dormeau cainii pe mana mea.

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Mda...De unde stii tu ca am dormit?waiting

| KittyLoveBastet a răspuns:

Daca fratetu' de 5 ani a stat treaz pan' la 4 azi'noapte si a tipat `nu mai vine odata!` ti se pare un somn bun... sunt de acord cu tine!

| レクス a răspuns:

Am dormit destul de bine...numai ca nu-mi gaseam locul...

| midnight a răspuns:

Da...la fix ora 3:59 m-a sunt o colega sa-si ia adio de la mine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu
Vecina mea îl iubește pe Gyastin Tomberon si temandu-se de sfarssitul lumii si i-a cantat toata noaptea

Babe, babe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,ce-mi pasalaughing?