| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. In caz ca n-ati observat, imi schimb mereu pozele de profil pentru ca niciuna nu mi se potriveste. Voi ce poza de profil credeti ca mi s-ar potrivi?

Am pus la categoria asta pentru ca voi ma cunoasteti. (nu, nu in carne si oase)

Răspuns Câştigător
| anonim_4396 explică (pentru Ashadow):

Ce dragute sunt! love struck

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Frate tu vrei să mă omori!?

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

...cum ti-ai dat seama? -.-

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Numai tu poți pune poze cu fete drăguțe ca să mă excit! Să-ți fie rușine neisrprăvitule.

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Pai,nu trebuie sa-ti mariti porecla, Exci?
Apropo, ma flatezi blushing
Apropo, neispravitule*

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

De ce mi-aș mărita porecla?

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Scuze,meriti,te-am mai si corectat laughing

34 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Orice poză ţi-ai pune eu mereu te voi vedea ca pe Violetta. ( pentru că aşa ai venit prima oară aici )

Şi totuşi :

http://i.imgur.com/3aVtyO5.png

| anonim_4396 explică (pentru Furculingură):

Atunci aveam un drac care mi-a ales el poza de profil. rolling on the floor

| Furculingură a răspuns (pentru anonim_4396):

Ehehe... vrei să spui că nu te uiţi la Violetta? smug

| anonim_4396 explică (pentru Furculingură):

Am vazut doar primul episod si mi s-a parut plictisitor si nu m-am mai uitat.

| anonim_4396 explică (pentru Seducatorul):

*il zgarie rau pe fata*
Fericit?!

| Seducatorul a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,nu sunt fericit ca nu sti sa-mi apreciezi munca, adica eu stau si pierd 1 minut pretios din viata mea cautandu-ti tie avatare si tu...

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Pai ce culoare are parul tau? Dar ochii? Poate gasesc una.

| anonim_4396 explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Nu conteaza asta. E suficient sa fie o poza care sa-mi placa. happy

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai...
file:///D:/Anime%20tumblr/44b69580097ccf3986a50ccb48202742.jpg
file:///D:/Anime%20tumblr/anime_cat_girl___tumblr_by_iiskyxx-d64q8ft.jpg
file:///D:/Anime%20tumblr/anime-art-black-blue-brown-Favim.com-357173.jpg
file:///D:/Anime%20tumblr/gothic-anime-girl-beautiful-beauty-black-hair-free-1338223.jpg
file:///D:/Anime%20tumblr/tumblr_l6zwscvcCf1qzglyjo1_500_large.jpg
file:///D:/Anime%20tumblr/tumblr_lmplhh8UXb1qdzd76o1_500_large.jpg
file:///D:/Anime%20tumblr/tumblr_lyl99cTcmg1r6v4cho1_500.jpg
file:///D:/Anime%20tumblr/tumblr_m0ub7xUGVR1qcs9emo1_500.jpg
file:///D:/Anime%20tumblr/tumblr_lyvx0np7VT1rn8r9zo1_500_large.png
file:///D:/Anime%20tumblr/tumblr_m2sokmEpUU1rqjac6o1_500.jpg
file:///D:/Anime%20tumblr/tumblr_m7n95dyhMB1rygue4o1_500_large.gif
file:///D:/Anime%20tumblr/tumblr_mbeunzK1rW1qz5ooao1_500.jpg
file:///D:/Anime%20tumblr/tumblr_mhq2livyBl1s38e3vo1_400.jpg
file:///D:/Anime%20tumblr/tumblr_micb5aucdD1s5yedeo1_500.jpg
file:///D:/Anime%20tumblr/tumblr_mjxflyoKiP1s5bpugo1_500.png
file:///D:/Anime%20tumblr/tumblr_mndg3cOBdL1rsp9xno1_500.png
file:///D:/Anime%20tumblr/tumblrmjama3PblG1qkqtufo1500.jpg
Si cam astea cred ca sunt mai dragute, ai de unde sa alegi, si daca nu iti plac, macar ma bucur ca am incercat happy

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Nu merg...Scuze,iti dau altele

| anonim_4396 explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Foarte dragute, merci mult. big grin

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere happy. Ti-am mai dat unele, daca acestea nu iti plac.

| αɴι28 a răspuns:

Deci ti se potriveste ce paoza vrei tu!

| anonim_4396 explică (pentru αɴι28):

Nu mi se potrivesc...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum să-ţi spun să nu fie prea direct?

Ni se fâlfâie de poza ta. :3
Nu mai posta asta la T/A.
Nu, nu te cunoaştem, eşti doar copchila oarecare de la T/A, nu îţi putem şti gusturile.

| Cxena a răspuns:

Un sfat matur: nimeni nu are incredere/nu da importanta/atentie persoanelor care au ca avatar anime/poze infantile. Cel mai recomandat: o foto cu imaginea ta reala;-)