| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema...

Am par in cerul gurii. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| panarama_6437 a răspuns:

Am vazut un taran pe nume nenea Velu, era plin de par, inacceptabil, dar nu avea par in cerul gurii ci pe spate, fata etc, fac o paranteza as putea face o carte intitulata aventurile lu' nenea Velu. Ei bine acest personaj era un barbat, care nu a poftit la o baie buna oferita de bunicamea care pregatise cada, pentru ca vroia sa ma spele chiar pe mine pentru ca venisem de la o partida de fotbal, si cand m-a vazut mi-a zis ceva de genu "Mai baiatule chiar in halul asta ai ajuns stai asa in halul asta" dar oricum dupa au venit parintii mei si bunicamea zicea ceva pe acolo, si dupa taicamiu zicea ce pute velu sa ne tiram mai repede de acolo, vai dar ce putea, mai rau ca in zilele lui proaste, bunicamea s-a dus si l-a intrebat de cand nu s-a mai spalat iar bunicamiu s-a suparat si a inceput sa ii ia apararea lui Velu care acest domn Velu a plecat, dar ghiciti unde a nimerit, la tanti Vergi care ce credeti? Ne-a chemat pe noi ca nu mai vroia sa plece de acolo, ne-am dus l-am luat, vai si ce aventura, dupa nu stiam ce face cu el ca era beat mort cazuse de pe scari, nimerise la ghena in loc de apartament care era 3 etaje mai sus... n-am stiut de unde sa-l culegem, cand l-am vazut ca manca de pe jos ne-am crucit... si cam atat to be continued la aventurile reale cu nenea velu

23 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Lasa-l sa creasca, ca apoi sa-ti faci codite impletite. 0. o

@ LoveBlind

Daca intrebarea e pusa la categoria T/A, e cat se poate de serioasa. =|

| AndutzaAndu a răspuns:

Ia încearcă Venus de la Gilette. laughing

| cristi202 a răspuns:

Bine ca nu ai pe limba, sau la subsolul ei.happyhappy

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Gilette

| totGumã a răspuns:

Sa te razi!

Ba da, unii nu vad T/A?

| Pumpkin a răspuns:

Mănâncă cremă depilatoare.

| Neah a răspuns:

Aii, mama, cati te cred :O

| Andu_7395 a răspuns:

Cine a mai vazut rastaman cu dreaduri in gura? O sa faci senzatie big grin

Te invidiez happy

| ellai a răspuns:

Lasa-l sa creasca. poate te ineci cu el laughing

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Soareee e T/A copila mica

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Soareee poate ai o treaba si noi te retinemwinking

| αŁз a răspuns:

Foloseste epilatorul. : )

| bogdan14_5722 a răspuns:

Fa gargara cu gerovital sa nu faci matreata

| cineva1992 a răspuns:

Tu vorbesti serios sau faci glume?

| Yell0w a răspuns:

Eu stiam ca esti paroasa da nici in halu asta babuino

| Yell0w a răspuns:

Ai gasit o scuza sati acoperi problema?
rolling on the floor nu merge

| onik91 a răspuns:

Baga drujba laughing

| bybyana21 a răspuns:

Poftim?!

| LoveBlind a răspuns:

Pe bune?laughing))ok daca e adevarat fa-ti o programare la medic...

| Gabytsuu a răspuns:

Aolo mamalaughing cred ca ai febra sh derilezi asta n`am mai pomenit asa ceva laughing cred ca n`ai ce face sh te gandisi sa postezi ceva pe TPU laughing

| crixus a răspuns:

Omoara-te

| Boschovitz a răspuns:

sunt obosit si nu pot sa rad ia-ti un Big si taieti Parul Cand creste Da funda cas Genial happy

| Brasoveanu_5018 a răspuns:

Cel mai bine iti faci o programare la dermatolog! te va ajuta.