| NirvanaE a întrebat:

Am omorat o musca! (eu ucigas de muste si tantari big grin) Ce fac cu ea? Sa o-ngrop ca sa se odihneasca si ea in pace?

Răspuns Câştigător
| dreamout a răspuns:

In primul rand, nu te panica: cu totii am omorat cel putin 12313 mustewinking
Acum, imbalsameaz-o (bag-o in parfumul mamei/tatalui/surorii/fratelui) pana maine dimineata:d Apoi, rupe haina preferata a unuia din cei enumerati mai sus, infasoar-o ca pe o mumie -sa i se vada ochii- si bag-o in wc. Acum trace apa:d

19 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Bag-o in buric sa iti tina de cald

| Bya132 a răspuns:

Odihnească-se în pace! Şi-a terminat datoriile de muscă pe pământ! sad
Amin! *pleacă lent spre întunecata budă*

| Kazimir a răspuns:

Ai grija sa nu fie musca andreei. ca te omoara la randu`i!

| giuly a răspuns:

Eu zic să o mănânci...

| pinguinuVerde a răspuns:

Băi deci tot tu l-ai omorât pe Lache?! (ţânţarul meu cel mai tânăr... şeful haitei)

Ştii cât m-a costat să-i fac înmormântarea?

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Bag-o la murat!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Sa o bagi in borcanul cu miere laughingo sa fie mai dulce :->
serios acum de ce ai omorat-olaughing?

| PiluLă a răspuns:

Bag-o in oțet apoi in borcanul cu murături.cineva va avea o surpriză.happy

| Betty a răspuns:

Condoleante familiei indurerate sad. Promit ca vin si eu la priveghi straight face

| Deea03 a răspuns:

Ce ai facuuuuutt?

Criminalulee! [Bine a zis Kazilaughing]

Din feticire musca mea este chiar aici... se joaca la calculator.

| Bylok a răspuns:

Ai grija sa nu intri in cercul de suspecti ai politiei...curata bine arma crimei si comporta-te de parca nimic nu s-ar fi intamplat

| Libelle a răspuns:

Bai,nu-i faci si inmormantare ce naiba?!
Tu vrei s-o expediezi direct in Iad?

| ingerasdragalas a răspuns:

Arunco in toaleta! Arunco in toaleta!

| MaimoSH a răspuns:

Poti sa o ingropi chiar asabig grinintr-o cutie de chibrituri goala ii faci sicriul.O curce poti sa ii faci din hartie.Ingroap-o in pamant si las-o acolo.Eu asa am facutlaughing

| NirvanaE explică:

Biencutza, m-am spalat pe maini! sa va fie clar cu nu primiti pomana! eu criminal calic! eu nu da pomana!

| Adeliи97 a răspuns:

Mancam pomana ieee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa i se ierte pacatele! I s-a terminat datoria de musca pe pamant. Daca vrei sa o pastrezi, pune-o la murat sau fa-i o simpla ceremonie de ramas bun. Promit sa vin la priveghi! Fa-i un sicriu dintr-o cutie de chibrite si ingroap-o sad... sau pur si simplu arunc-o in buda! Dar ai grija sa-i chemi toate rudele, ca sa-si ia ramas bun de la ea crying M-ai facut sa plang laughing.NU uita, pune-i un nume ca daca tot faci pe preotu sa sune mai fain nu sa ajungi sa spui :,, ne luam ramas bun de la o musca! rolling eyes" fundita?

| deeaxoxo a răspuns:

Da`o cu fixativ si arunc-o`n wc rolling on the floor

| diamantany a răspuns:

Ha ha ce amuzant, fai si o cruce din bete de chibrit sa se odihneasca in pace. Eu m-am mutat la tara cam de 8 luni si a cazut o pasarica din cuib si am salvat-o si acum tot o vad zburand in curte si sta pe o crenguta si se uita la mine.