| LเttlєNєкo a întrebat:

Am si eu o intrebare: Ce se intampla daca pui o Dry cooker in lava?
Sunt pe marginea unui vulcan si nu stiu daca sa incerc sau nu. -_-

Răspuns Câştigător
| Struţul a răspuns:

Datorită faptului că Dry Cooker este o tigaie minune, berea Ursus nu o poate înfrunta, iar Chuck Norris este un pieton care traversează aleea Plopului din Las Vegas cu o mașină de F1, iar lava, atunci când este roșie, roșiile nu se topesc, ci se transformă în bacterii mici si urlătoare care stârnesc atenția pescărușilor acvatici din Sudul Polului Nord.

Fundă?

| LเttlєNєкo explică (pentru Struţul):

M-ai ajutat mult!winking

| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a răspuns (pentru Struţul):

Sunt satula de cersetori de funde, crede-ma straight face

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Faci o omletă bună.

| Furculingură a răspuns:

Crapă lava şi se topeşte.
Drai Cucăr e indistructibilă. Bahmuţeanca a spus-o smug Cum să n-ai încredere în ea?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Normal că merge.
am încercat eu big grin

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Prinzi net langa un vulcan? O.o

| LเttlєNєкo explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Da! Si inca foarte bine! Tigaia face asta!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru LเttlєNєкo):

Interesant...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare : Ce aveti cu tigaia asta? Mancarea iese foarte buna, chiar nu va inteleg.

| suităr a răspuns (pentru anonim_4396):

O face ea mâncare bună, da reclama e haioasă și de cacao big grin

| CrazyName a răspuns:

Dry cookereste inventia lui chuck norris