| AirănMeidăn a întrebat:

anonima00000000000000000000000000000000000000, de ce m-ai ignorat?:((
http://i.imgur.com/g3HxQom.png

36 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

pentru ca esti reah;--;

| AirănMeidăn explică (pentru Pricked):

nu-i adv

| Pricked a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Ba da, chiar ea mi-a spus.Ai si facut-o sa planga

| AirănMeidăn explică (pentru Pricked):

crying merit o pedeapsa
unde a zis, ca vreau sa vad

| Pricked a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Vino, ca te pedepsesc eu. Cum doar eu stiu ehh eh?

A fost un mesaj privat. Stii, noi vorbim foarte mult, chiar e un copil de treaba. Plus ca e si draguta

| AirănMeidăn explică (pentru Pricked):

nu e

| Pricked a răspuns (pentru AirănMeidăn):

E

| AirănMeidăn explică (pentru Pricked):

daca am facut-o sa planga inseamna ca nu ar mai trebui sa stea pe site-ul asta, ea e cea care se expune
eu doar imi fac treaba

| Pricked a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Vezi ca sunat si la politie

| AirănMeidăn explică (pentru Pricked):

o nu

| Pricked a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Da,da
Fratele ei e un hacker desavarsit si deja ti-a aflat adresa. Ai grija

| AirănMeidăn explică (pentru Pricked):

crying(((( help pls

| Pricked a răspuns (pentru AirănMeidăn):

He'll show no mercY, she says>:3

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru Pricked):

Da?:33

| Pricked a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Jk jk
sorrynotsorry

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru Pricked):

Am inteles...:3

| KillMePlease a răspuns:

Oh, nu plange. Mereu va exista cineva care va ingnora pe altcineva...
Asta-i,, ciccluuul vieeetiii''.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu plânge, Ancă!

| AirănMeidăn explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

tu de unde stii cum ma cheama

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Eu stiu tooootuuul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca dupa 9/11 asta-i a doua veste cu adevarat proasta pe care o aud.
Pare rau, suntem alaturi de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine Onulica. Ce i-am facut? Ce?

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Wew si pe mine m-a ignorat Onulica, gimme 5

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Oare ce are cu noi, am vorbit doar o data cu el, si nu i- am spus absolut nimic legat de trivia. L-am intrebat doar in ce consta o suspendare. Atat. Si el...

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

E complicat tipul

| OnuOnulică a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am nimic cu tine numai că atunci mi-ai făcut spam aiurea la întrebare şi te-am oprit. Problema ta e că faci prea mult spam aiurea... încearcă pe viitor să te controlezi. Şi mi-ai zis atunci că te mint la întrebarea mea când ţi-am zis că faci spam...eu zic să te mai uiţi o dată şi şă vezi care are dreptate. laughing
Oricum ai grijă ca pe viitor să nu fii suspendată şi lasă mai uşor glumiţele şi miştourile de copil de 10 ani. Îţi zic asta prieteneşte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Sunt lămurită acum.
Dar nu înjur, nu spun cuvinte " frumoase" de ce sa mă suspendeze. Ok, mersi de sfat. Am inteles acumwinking

| Anonima0000000000 a răspuns:

Gata te simti mai bine? nu mai facut sa plang stai linistit kiss*

Răspuns utilizator avertizat
| Snowal15lea a răspuns:

XD Ignora si tu!

| Neberius13 a răspuns:

Pe tine ba te ignora careva, ba iti zice careva ca esti disperat si ai gusturi naspa. Cum reusesti? Ar trebui sa fi actrita de telenovele.

| AirănMeidăn explică (pentru Neberius13):

chiar imi vine sa plang acum, totul se prabuseste peste mine
ma mustreaza constiinta ca am facut-o sa se streseze atat si sa planga

| Neberius13 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Siiii taiati! PERFECT.

Răspuns utilizator avertizat