| anonim_4396 a întrebat:

Apasa-l, apasa-l, apasa-l, apasa-l... apasa butonul http://img3.imageshack.us/img3/7631/taxe.swf :))))

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mi-e lene sa-l apas!

| Pralină a răspuns:

ಠ▃ಠ
No words can describe this...

| MâţulMov a răspuns:

Lol ce dinti are laughing
Dadeam cu el in toate partile sa vad dintii.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ce dinti falsi are! Fake! happy

| Downfall a răspuns:

Sigur nu muşcă?

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Uau love struck ce frumos este love struck de unde il ai tu pe sotul meu?waiting

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns:

Sunt singura care îl trântea de sus în jos doar ca să îi văd dinţii?straight face

| Cristianne a răspuns (pentru MyObsessionStaPeContulAstaOLuna):

Nu,nu ești.

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns (pentru AnneBre):

Ai zis că nu mai vorbeşti cu mine până nu jucăm conquistadorlaughing

| AnneBre a răspuns (pentru MyObsessionStaPeContulAstaOLuna):

Nu, nu vorbesc. Dar dacă aş vorbi ţi-aş spune că am pus postarea aia înainte să nu mai vreau să vorbesc cu tine.

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns (pentru AnneBre):

Pe blog sau ce?
Hai să jucăm conq, pentru tinepuppy dog eyes

| AnneBre a răspuns (pentru MyObsessionStaPeContulAstaOLuna):

Postarea de mai sus. De aici.

| Pawesome a răspuns:

Scuze, sufar de sindromul lenei crunte si al neapasarii

| Bitzy a răspuns:

Are fasole în loc de dinți?laughing =)

| Lightning1997 a răspuns:

Tare faza.

caramela
| caramela a răspuns:

E super faina pozalaughing

| Roxxette a răspuns:

Deschide tuti natia ta de fasole gura

| teodora555 a răspuns:

Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

| 112I911 a răspuns:

Ce dinti are laughing Fake 100%