| georgiana a întrebat:

Apropo de formule, am si eu o `poezie`. Sper sa va placa
Draga X,
Figura ta perpendiculara mi-a cazut secanta la inima inca de la prima intalnire, cand privirile ni s-au intersesctat si cand dreapta ta mi-a atins tangenta! Figura ta mi-a tras o perpendiculara pe cateta obrazului de mi-a extras radacina maselelor ce ma dureau de mai de mult!
Ipotenuza vietii mele, vino sa te cuprind intre catete! Abia astept sa rezolv ecuatia iubirii noiastre, iar daca il aflu pe Y ti-l arat si tie! laughing laughing
nu e copy paste :-P

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Jesus....asta ii buna daca ai pus ochii pe un profesor de mate....cu siguranta o sa cada la picioarele tale cand o sa o auda laughing

7 răspunsuri:
| vilmaristul a răspuns:

In cercul dragostei mele
a intrat un punct
de ce in el
si nu in altul?

| fluturas a răspuns:

Ce tare ii laughing
bravoo laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Necunoscuta mea, isoscelul meu, inalta-ma spre arcul iubirii, cercul prieteniei noastre sa va infiripa din paralele mainilor noastre... nici asta, este mai reusita a ta, eu n-am mai avut rabdare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spre surprinderea mea constat ca sint tot paralel cu ce spui.

| BabyRosse a răspuns:

Foarte buna reusita nu mai am cuvinte.

| alysu a răspuns:

Asta o stiu si eu, chiar mai lunga, de la unchiul meu care o stie de cativa ani buni.

| alysu a răspuns:

A.si la sfarsit semnatura...Lisandru Diagrama!laughing