| Roby67 a întrebat:

Are cineva intrebari mai inteligente/triviale/amuzante decat ce apare in ultimele doua luni? sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt. dar acelea sunt raportate happy

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Inteligente si amuzante trebuie sa le cauti cu lumanarea, dar din cele triviale gasesti cu duiumul la toate categoriile! Aici se pare ca s-a modificat categoria si nu mai este TRIVIA ci triviale!

| Leocerba a răspuns:

Mi-ai luat vorba din gura.
Trivia Amuzante=No Mans Land.
E cam aiurea cand faci asa sad la Amuzante, cica dupa aia esti acuzat ca n-ai umor, bai, nu ti-ai baut cafeaua sau...mai rau...

| ProjectJackpot a răspuns:

Maybe one day...

| SatanaInIzmene a răspuns:

Intra pe la Stiinta si Filosofie, la intrebarea lui Kongeriket.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pe cale de dispariţie... dacă nu au dispărut deja.