| NicolaeD a întrebat:

Care stie gluma cu o broasca face hop top top in apa, e vie sau e moarta? care e faza, cum ne dam seama

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu e despre o broasca si despre o pisica =)) =)) daca o pisica este inchisa intr-un loc radioactiv timp de o ora ar putea fi vie sau moarta in acelasi timp
Explicatia mea e pe intelesul tau ca degeaba iti scriu de cunantica
https://www.gandul.ro/......i-11246895

| Korkodeln a răspuns:

O intrebam: "- Ba broasca, esti vie, moarta sau trolezi?"

| RAY a răspuns (pentru Korkodeln):

Tine de probabilitati, daca ai intra acolo ai putea muri si tu, deci nu vom stii cu adevarat cum e cu pisica