| IoonuT a întrebat:

As avea chef de niste povesti de groaza care vi s-au intamplat sa fie adevarate si chiar infricosatoare.Nu vreau sa imi dati link de genu Spectrul realitati etc. le stiu pe alea.Va astept. FUndaaaa!

6 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

I-am dat m**e unui vampir, desigur ca fata.Tu stii ce infricosator a fost? Daca ramaneam...

| Dumnezău a răspuns:

Am o fantoma albastra in casa, care mereu fuge la baie cand intorc capu'. Iarna se joaca pe la calorifer si pe perete, ca-i place sa ma fu-ta la cap.La baie cred ca are sesiune de laba, altfel nu-mi explic de ce e asa albastra...

| Shiva a răspuns:

Cunosc eu o metoda mai buna: uita`te in oglinda.

| KoKo56 a răspuns:

M-am căcat pe mine odată -.-

| ChuChu a răspuns:

Pai,intr-o zi am urcat intr-o masina. Voi stiti ce urat mirosea acolo? Puteam muri T.T

| ςเєl a răspuns:

Deci,intr-o seara mergeam la baie si era sa cad cu picioru`n WC. asta da poveste de groazawinking