| dragoilidia a întrebat:

As vrea povesti de dragoste si scrise si sa-mi dati pagini unde sa le pot citi. Funda la cea mai buna poveste de dragoste sau pagii unde pot sa le citesc! O zi placuta in continuare!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
33 răspunsuri:
| dragoilidia explică (pentru DrugღDreamsツ):

Da dar eu vreau povesti cu mult dialog.ma mai gandesc daca sa-ti dau funda sau nu. daca nu mai raspunde nimeni atunci iti dau funda. daca nu mai raspunde nimeni in 3 zile.totusi mersi pentru raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dialog de dragoste puternică:

- Ahhh.
- Ohhhhhh.
- Aaaaaaaa.
- Ah, ah, ah, u.
- Uaaaaaaaaaaaa.
- Haaaaaaaaaaaaaaa.
- Ahmmmmmmmmmmm.

| oOSaritaOo a răspuns:

Cel mai bine intrii pe Facebook şi găseşti acolo.

| dragoilidia explică (pentru anonim_4396):

Mai mult dialog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru dragoilidia):

Păi normal că dialog, că dacă era monolog nu mai era dragoste, era masturbare.

| OskarRM a răspuns:

Ion s-a culcat cu Leana,apoi Leana cu Ghiţă,Ghiţă s-a culcat cu Veroana, Veroana cu Gogu, Gogu cu Paraschiva, Paraschiva cu Nae, Nae cu Ilinca şi Ilinca(,) cu Ion.
Ion avea SIDA.

| dragoilidia explică (pentru anonim_4396):

In fine.da vorbesc serios.nu ai o poveste si tu de dragoste? cati ani ai? adevarul mcnigel!

| dragoilidia explică (pentru OskarRM):

Nu am inteles nimic! nai si tu o poveste de dragoste? cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru dragoilidia):

" Jur să spun adevărul, şi nu numai adevărul! "
Adevărul este, că nu mă pasionează poveştile de dragoste prea complicate.

| dragoilidia explică (pentru anonim_4396):

Da tu nu ai o poveste de dragoste? cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru dragoilidia):

Dacă am o " poveste de dragoste ", trebuie să o fac publică?

| OskarRM a răspuns (pentru dragoilidia):

Dar asta e povestea mea.Eu sunt Ghiţă care s-a culcat cu Veroana, care s-a culcat cu Gogu, care s-a culcat cu Paraschiva, care s-a culcat cu Nae, care s-a culcat cu Ilinca, care s-a culcat cu Ion care s-a culcat cu Leana, care s-a culcat cu mine.

| dragoilidia explică (pentru anonim_4396):

Cum vrei.tu vrei sa o faci publica? uite emailul meu dragoilidia98@yahoo.com daca vrei poti sa o publici.deci vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru dragoilidia):

Nu.

| dragoilidia explică (pentru anonim_4396):

Ai yahoo messenger?

| dragoilidia explică (pentru OskarRM):

Mor de ras! e atat de amuzant.da eu vreau cu dialog si mai lunga!

| Musique a răspuns:

De ce la T/A?

| dragoilidia explică (pentru Musique):

Tu ai o poveste de dragoste?

| Kennziiie a răspuns:

Love.

| dragoilidia explică (pentru Kennziiie):

Ce love?

| Kennziiie a răspuns (pentru dragoilidia):

Love laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| a răspuns:

Hey. Hai sa te anunt ceva: esti cel mai handicapat tampit copil copac pe care l-am intalnit vreodata. Nu inteleg ce ai cu BellaCrAZy. Daca nu te-ai inteles cu ea, asta nu inseamna ca gata ai dreptul sa o jignesti asa din senin, sa o faci cur*a si toate cele. Mai ales ca nu e analfabeta.
Este prietena, nu e orice fata. Daca o singura data te mai iei de ea, dracu te ia maa tarane. Nimeni nu se ia de prietenele mele.
Si asa cum tu, din senin, mi-ai jignit prietena, am si eu dreptul sa te jignesc (macar eu am un motiv).
Mai tinem legatura ca vreau sa iti cumperi fata noua ca sa-mi dai curul inapoi, ca m-am saturat sa ma c*c pe unde mananci tu, ok? Tu esti genu de om care face pe oricine sa aprecieze linistea si normalitatea. Pe tine nu te-au rugat niciodata parintii sa pleci de acasa de buna voie? ar trebui s-o faciwinking.
Esti cel mai mare bou daca te-ai luat de BellaCrAZybatting eyelashes.
Sper ca a fost ultima oara, handicapatulee.

Hai kiss. Mai vorbim, daca e cazu. Sper ca nuwinking.
Te pup in curu ala de babuin prost big grin.
Bafta ciuroiule kiss laughing)!

| a răspuns:

Hey! Incearca pe site-ul:
http://dindragoste.unica.ro/povesti-de-dragoste/
sau
http://dragosteadevarata.wordpress.com/.
http://www.e-dragoste.ro/texte-de-dragoste/Povesti-de-dragoste/ (aici sunt titluri ciudate) :))).
http://www.suntlesbiana.ro/povesti/povesti-de-dragoste/.
http://www.dedragoste.com/categorii/povesti-de-dragoste (aici ai mai multe optiuni, nu doar povesti);;).
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Bafta :-*!
Funda;;)?

| a răspuns:

My God, esti mai prost decat credeam.batting eyelashes laughing)))) vaai de tine maa bou dreacu.

| a răspuns:

Ma enervezi maaa. Terminaa. **** cu ochi ce esti. nesimporcu dreacu. magarule autist. porc imputit ce esti.

Răspuns utilizator avertizat
| Alysson1997 a răspuns:

Lidiaaa! vezi ca mai am putin si pun partea a doua:*:*:*
verifica si tu in 20 de minute