| Criiiiiiiis a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri pentru un grup de prieteni happy.
Scuzati categoria happy.

Răspuns Câştigător
| Deea2900 a răspuns:

Indiferent ce viata ne va da, indiferent ce cale vom urma, prietenia noastra va ramane peste timp!

Prieteni sunt cineva care te stiu pe dinafara si inca le mai place ce vad.

Prietenii au ceva ce iti lipseste...de pilda optimismul.Ei te fac sa simti ca totul va fi bine in lume cat timp iti vor sta in preajma.

Prietenia dintre noi as vrea ca sa nu dispara,caci e un paradis frumos al anilor de scoala.

Cortina uitarii nu va cadea niciodata peste minunatul decor al prieteniei sincere, chiar daca scena a luat sfarsit.

Daca maine ar fi sa mor inchid ochii si voi zambi, ca stiu ca o sa am la capu meu prietenii!
happy

3 răspunsuri:
| lipitoOarea a răspuns:

In loc sa dai click fix pe t/a tu ai ales sa dai iti pierzi timpul scriind "scuzati categoria".De ce ne mai incurci pe noi, cei distrati, din treburile noastre. Puteai foarte bine sa te duci la celelalte 28 de categorii!

| KittyLoveBastet a răspuns:

Ok. Nu mai sunt supărată pe tine, dragă T/A.

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute