| ViezurE a întrebat:

Aşa păţesc la cafenea.http://i.imgur.com/Jssh2.jpg Voi?:))(FOREVER ALONE)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Sa cumperi vodka de acum incolo, e ca un magnet pentru puicute.

| Musique a răspuns:

Dacă mergi aşa de târziu la cafea, trezeşte-te mai devreme, şi poate gaseşti o parteneră.winking

| ViezurE explică:

@Yep
Nici nu am zis că e al meu...straight faceCe naiba sunteţi aşa noobi? Am zis undeva că e al meu?straight face

| AudImagini a răspuns:

Uau.__________.

Ce caută un comic amuzant pe TPU?!
Până nu vii cu un comic cretin nu te primim înapoi.

| Mişaaa a răspuns:

Mda.

| AnaBlackVampire a răspuns:

Foarte misto! happy

| mgtow a răspuns:

Tare faza.

| LaughOutLoud a răspuns:

Faza cu forever alone e luata din Dick figures
nu zic ca nu imi place...e tzava

Răspuns utilizator avertizat
| Me_3490 a răspuns:

Este amuzant.Chiar daca nu este al tau tongue

| TheCrazyOne a răspuns:

Poţi păţi şi mai rău. De pildă : Stai liniştit la masa ta mâncănd un hamburgher cu snitel cu berea lânga tine. Deodată un aurolac din spate, pune mâna pe scaunul tău si intreabă pe un accect turbat englezesc ''It's free?''. Mai cade şi berea de pe masa şi scapi hamburgherul pe jos.Aurolacul se uită la tine şi rânjește ca un bou şi îți trage scaunul de sub fund şi tu pici pe jos. Forever alone : Fara scaun, fără hamburgher şi fără bere! sad ( asta mi s-a intamplat mie)