| CristalClear a întrebat:

Asta e parerea mea : La categoria Trivia/Amuzante consider ca putem continua stupizeniile, insa la celelalte categorii ar trebuie sa raspundem serios si sa punem intrebari serioase.Astfel,site-ul isi pastreaza amuzamentul, dar si seriozitatea.Recunosc ca la inceput am fost fara sa vreau una din persoanele care a stricat TPU deoarece nu am observat categoria T/A si puneam intrebari fara sens la categoria Adolescenti. Dar va rog sa apreciati ca am incercat sa ma schimb.Nu am pus intrebarea aici pentru ca este o gluma, ci pentru ca majoritatea campaniei sta pe aici.

Nu va oblig sa fiti de acord cu mine, dar va rog sa va argumentati parerea despre ce am scris aici.Multumesc.

8 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

Sa sti ca ai mare dreptate.Eu sunt de acord cu tine dar unii inca mai fac asa.Nu prea avem ce sa le facem sad, dar daca cei mai multi o sa fie cu acelasi gand ca tine poate o sa oprim asta.Tot ce putem face e sa speram si sa nu ii incurajam.

| Deyutza a răspuns:

Daa, ar fi ceva dar n-ar fi tot asa de amuzant; adica daca ai de pus o intrebare normala dc nu ai pune-o la o categorie potrivitaa? sunt itrebari aiurea, dar amuzante, asa ne-am obishnuit; sa punem intrebari de-astea la T/A; mai bine bucura-te ca nu e asa pe tot site-ul

| NoMusicNoLife a răspuns:

E chiar buna ideea.

Pai da, recunosc ca si eu, la inceput, dadeam raspunsuri si apoi ceream funda [ la fiecare ], si, hai sa fim seriosi, cam asa e toata lumea la inceput.

Dar m-am schimbat si acum raspund din placerea de a ajuta. Sincer.

Cat despre intrebare, chiar e ok sa se pastreze * intrebarile stupide * la categoria Trivia/Amuzante, pentru ca avem si noi voie sa ne mai distram un pic, dupa o zi mai grea. Bine, dar asta nu inseamna ca trebuie sa punem intrebari din alea chiar stupide si fara nici un rost, doar pentru ca mno, suntem la Trivia/Amuzante.

Bancuri, glume si chestii amuzante ~ da.
Dar prostii si intrebari/ raspunsuri fara nici un sens ~ nu.

Sper ca m-ati inteles.winking

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Da, sunt de acord cu tine. Sunt destule persoane care pun intrebari cam prostesti la alte categorii. SI eu sunt una din acele persoane. Am pus o intrebare cam ciudata la categoria CONVERSATII. Acum ma gandesc ca trebuia sa o pun la T/A. Ma bucur ca ai pus aceasta 'intrebare'winking

| ElySiKazy a răspuns:

Eu sunt de acord...doar de aia se numeste asa straight face

| CristalClear explică:

Astept raspunsuri si de la participanti ai campaniei.

| Selly13 a răspuns:

Si eu sunt de acord!

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Mda, de acord cu tine. Dar putem totusi sa evitam multe intrebari la T/A. Adica sincer unele sunt chiar stupide si nu isi au rostul!