| Comeandtellmesomething a întrebat:

Asta se intampla cand traduci cu google:
http://i.imgur.com/yjbtX.jpg

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Obvious troll is obvious...

She'll be waiting you with a knife and an axe in the bedroom,man,don't go! Well, on the otherside, she has cookies. smug

6 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Cel mai bine e să întrebi un copil cum se traduce "Hello" un copil de 6 ani, de cât să foloseşti google!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Interesant, asta am primit și eu pe privat!
Sunt useri care nu cunosc rolul acestui site: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| BlackVeil a răspuns:

Aloooo...Wtf!?

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Pfff.

| MimiPopescu a răspuns:

Deci mai intai ii vezi pozele si dupa aia treceti mai departe, adica te uiti si la filmulete... Site-ul asta a ajuns si site de matrimoniale. In curand va fi si sediu pentru firme de pompe funebre. Va fi ceva de genul:,, Alo. Numele meu este Gheorghe si ti-am vazut cadavrul. Mai intai imbalsamarea si dupa aia ne mutam under." Respect si voie buna!

| yomisam a răspuns:

Thanks mea laughing