| Barajag a întrebat:

Astazi am ajuns in statia de tren, ma asez linistita pe banca, ma mai uit putin in oglinda sa vad daca nu mi s-a zbarlit blanahee heeLa un moment dat vine o negresa, se aseaza langa mine, ma uit pe furis la ea si zic in gandul meu:-Hmm, ce buze mari (ma gandesc la Scufita Rosie cand il intreba pe lup deghizat in bunicutanerdunicuto, dar de ce ai gura asa mare?laughing)Mai stau putin si deodata ea se intoarce cu spatele la minebig grinMa hotarasem sa nu ma mai uit la ea, dar ceva m-a facut sa ma uit si cand colo ce-mi vad ochii, jumatate de fund era dezgolit, atunci mi-am scos telefonul si hop pictureslaughingAm facut bine sau trebuia sa-i spun ca dosul ei este spectacol pentru mai multe persoane?hee hee

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Nu ai facut bine, ai facut foarte rau. Telefonul trebuia sa il scoti inainte sa iti intoarca spatele, sa ii faci poze si din fata si din spate, sa faci o prezentare in PowerPoint, si sa o prezinti aici pe TPU. Chiar imi imaginez o negresa ca buze mari si fundul pe "jumate" gol intre multe suedeze blonde rolling on the floor Ah, ce fantazi ai trezit in mine...

23 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Foarte frumos! Cred ca te distrezi acolo in Suedia si e foarte frumos, mni-ar placea sa ma distrez si eu asa cum o faci tu! Pe la noi pe aici vad foarte rar un negru, aproape niciodata o negresa nu am vazut niciodata ca nu am avut unde! Sa ne mai spui cum te distrezi tu mereu si ce poze mai faci! Sa fii iubita ursulico!

| Barajag explică:

@brosu: hai sa-ti spun ceva, intr-adevar am o imaginatie bogatabig grin, dar aceasta poveste nu este o improvizatie, o ursoaica ca mine nu minte niciodata, nu vorbesc sa ma aflu in treaba, ci cu rost, tot ce mi s-a intamplat pana acum este realitatehee hee

| Barajag explică:

@cristacheceliute:hee hee, intrebarea este la sfarsitul acestei povesti.Stiu,tie iti sta deja gandul la buze mari, fund mare, etc. Daca vrei sa te convingi, iti trimit odata si odata poza si atunci te vei satura de privit (pictures cu funduletul gol)laughing

| anad a răspuns:

Sigur stia ce spectacol ofera ca are acasa oglinda! Intentionat a acoperit doar jumatate ca, daca il lasa tot, era prea mult! Daca ii arata-i poza, iti dadea si autograf pe ea!

| cristi202 a răspuns:

Depinde de situatie. Un lucru e sigur. Nu trebuia sa ii faci "hop pictures". Restul depinde de situatie. Puteai foarte bine sa o avertizezi, si pentru aceasta iti trebuia mult tact si intelegere, altfel o faceai sa se simta jenata, sau chiar sa se ia de tine (am vazut cindva un asemenea caz cind un barbat a atentionat o femeie, si ea s-a luat urit de tot de el, desi el era bine intentionat), si in plus, mai si atrageai astfel atentia celor din jur. Nu stiu, tu sti conjunctura in care erati, cam ce fel de persoana parea a fi, si in functie de aceasta trebuie sa te decizi cind vezi asa ceva daca sa ii spui persoanei sau nu.
Si inca ceva. Gindeste-te daca ai fi fost tu in situatia ei, ce ti-ar fi placut mai mult, sa fi avertizata si astfel sa inceteze "show-ul", sau toti (toate) sa taca si sa te lase sa mergi asa, pina ce realizezi singura in ce stare te afli? Poate ca ar fi bine ca si in functie de acest lucru sa decizi pe viitor ce vei face in asemenea situatii.

| Razvan a răspuns:

Trebuia sa il chem pe domnul urs sa ii faca de petrecaniewhistling

| cretzufinish a răspuns:

Si buzele alea mari erau din acelasi cadru, dar fata, sau cum?laughing

| Ea12345 a răspuns:

Asa, si pozele unde sunt? Nu c aam vrea si noi sa vedem, dar...whistling

| Minty a răspuns:

Tare asta '' daca nu mi s-a zbarlit blana''laughing)

Pai nu stiu poate ca trebuia sa-i spui. dar daca ti-a intors fundul.nu merita.

O mica intrebare:Ai facut poza cu blit?(curiozitate).

| hominid dreak a răspuns:

Cred ca poza este intunecata, mai ales daca fundul ei era maaaare si neeeegru si umplea toata poza.

| SweetCandy a răspuns:

laughing Ai facut bineee:X:XDoar esti o ursulika nebuna care se respectalaughing vezi sa nu uiti sa imi trimiti pozalaughing

puup:*

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Deci, sa recapitulam, se vedea jumatate de fund gol si niste buze foarte mari. Tu de fapt voiai sa ne spui ca ti-ai luat telefon cu camera foto?laughing

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

@ursulika nu cred ca poate fi ceva ce n-am vazut, dar daca ai asociat fundul cu buzele eram comfuz daca e jumatatea de sus sau de jos laughing gata ma opresc ca devine vulgar si mai intra si copii

| LoLo_9163 a răspuns:

Pai daca vrei sa te amuzi nu am nimic impotriva laughing. Ceea ce iti spune instinctul tau e cel mai bun raspunswinking.

| florin_7920 a răspuns:

Ştii cred ca te ţii de glume, eu te întreb ce fantezie aveai chînd te uitai la buzele ei, apoi bine că a scăpat de prindeai în labuţe cred ca prafu se alegea de ea apoi fiecare cu necazu lui...

| stefytm a răspuns:

Ai uitat sa zici si cealalta parte...ca eu eram in spatele tau si iti filmam fundul taulaughing! eu zic ca am facut bine amandoibig grin

| brosu a răspuns:

Ai o imaginaţie debordantă, sigur că ai făcut bine, dar trebuia după asta să îi spui şi de spectacol.winking

| OanaG a răspuns:

Foarte comic laughing, te duce capu` la prostii Ursoaico laughing

| luckyman_4740 a răspuns:

Rusinicaa, rusinicaaaaa, rusinicaaaaaaaaa

| lencikk a răspuns:

Da ai facut foarte bine laughing) eu o si filmam si o puneam pe youtube rolling on the floor asa te vreau:*

| sebweb a răspuns:

laughing si eu faceam la fel ...credhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai conteaza o jumatate? Puteai sa-i faci o favoare, dezgolindu-i si cealalta jumatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În locul dumneavoastră mă tăvăleam pe jos de râs, îşi dădea buzata seama care e problema.