| Croampa a întrebat:

Astazi vom joca un mic " joc", cine refuza sa joace va mori ( exact, mi-am recapatat puterile de shinigami)! devil

Jocul are urmatoarele reguli:

1. Eu adresez anumite useri niste intrebari
2. Daca unul dintre voi nu raspunde, voi considera ca ati raspuns " da"
3. Nu se iau in considerare raspunsurilor altor useri, neintrebati
4. Daca nu jocati muriti. devil

Intrebarile sunt:

Depress, te-ai apucat de manele? Apropo, am observat ca ai un user numit " InnocentLucifer" la prieteni, ai devenit prietena cu Satan?

Sleep, esti "tâgan"( exprimare folosita de BestKiller)?

Dante, suntem cei mai buni prieteni? big grin

Doub, imi dai si mie cioco? thinking

Daisuki, ce sa te intreb? +_+

BestKiller, esti ardelean?

Sweety, iti place scoala?

Copac, nu te intreb nimic. straight face

Miner, iti mai plac baietii? O_O

Airan, te-am debanat? thinking

Jucati ca de nu! devil
A da, cred ca m-am uitat prea mult la Saw, ce credeti, seamana intrebarea si " jocurile" lor? thinking

32 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Şi cum o să mă omori dacă nu răspund?big grin

| Croampa explică (pentru Doub):

Multumesc pentru raspund, ati fost inscrisa automat in tombola de anime-lizare! big grin

| Doub a răspuns (pentru Croampa):

Şi cum mooorr?
Nu mor?
Stai, nu?

| KillMePlease a răspuns:

ai uitat de mine...
o-kay...
tare

| Croampa explică (pentru KillMePlease):

N-am uitat de tine, am facut-o specia sa poti sa rapunzi la care vrei tu!winking

| KillMePlease a răspuns (pentru Croampa):

wow...dar nu era nevoie, domnişorule

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da, îmi place scoala big grin

| Croampa explică:

Apropo, am uitat de Killy, deci ea are dreptatul sa raspunda la oricare din intrebarile de mai sus! big grin

| LePotato a răspuns (pentru Croampa):

Eu n-am voie sa joc, nu?laughing

| Croampa explică (pentru LePotato):

Te-am mentionat dar totusi nu ti-am adresat nici-o intrebare, daca ai vreo nelamurire fa plangere la biroul de informatii! straight face

| LePotato a răspuns (pentru Croampa):

O.o

| TiberiuFasole a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum y.o n-am intrebare, am timp sa raspund la şălelalte:
1.Pactu' cu Moartea. mai urmeaza Foamea si cu Frigu'
2. ţâgaaaani, noo, asta-i Tudi si atat.
3. Haaaaaaaaa OO nu credeam sa aud asta.
4. Sa astepti tu asta.
5. şi vrea sufleţălu' tau.
6. Asta-i cocalar veritabil, mancala-r mama de Killerici.
7. Puuu draşi. Ei ii place apa plata.
8. da binie faci.
9. ăsta-i găiuţ.
10 ( zăce) Implant e printre noi. straight face

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Ce? Implant e airan? surprise

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Sssshhaaaat nu mai spune la nimeni.

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Deci pentru ca ai raspuns la alte intrebari care nu-ti erau adresate tie trebuie sa fac urmatorul lucru...

Daisuki, vrei sa fi ucisa datorita faptului ca ai raspuns la celelate intrebari? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Pfff, mai intrebi? Aduc eu funia?

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Hou, ca tu te omor, daca nu raspundeai la intrebare se considera da, si doar atunci mureai, asa nu patesti nimic! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Mor cu stil a?

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Nu mori nici cum, primul care moare de aici sunt eu, deci pana nu mor eu n-ai voie sa te sinucizi! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Si daca te mor eu? thinking

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Nu se pune, n-ai vazut mai sus, mi-au revenit puterile de shinigami! devil
Doar eu omor pe aici! devil

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Y.o-s drac veritabil. Nu te compari cu je.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti obsedata de mine, de unde vei sa incepi sa ma mănânci?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

De mana, ochii stiu ca-i las ultimii.
Da tu nu stii ca esti febletea mea? O.O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, intrebarea la fel de stupida ca si autorul. Am vorbit cu Dantellion ieri fiindca am vazut ca-i place muzica clasica insa am vazut ca degradeaza cu voi, si l-am intrebat care-i problema, el mi-a spus ca nu poate sa va inteleaga, nu spun de ce fiindca doresc sa pastrez confidentialitatea convorbirii, mi-a spus ca nu mai intra pe TPU din cauza a doi useri pe care la fel nu-i voi mentiona. Dar nu-i de mirare ca a plecat ca altfel degrada complet ..Nu am putut sa vad cum un frate de-al meu cui ii place muzica clasica din epoca romantismului se degradeaza cu niste primate ca voi. Semnat NeoMinerva.

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Calm down, daca jignesti pe cine, jigneste-ma pe mine, nu pe toti userii din acest site, nu merita toti asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, Doamne fereste surprise, nu m-am apucat de nicio manea.
Si nu, nu sunt prietena cu satana, e inocentwinking.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Satana e inocent? :X

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Nu, nu, nu la asta ma refeream.
Altcumva thinking Ca te cheama "innocent".

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stii cine-s?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Esti Mad happy.